PARTNEŘI

zk4.png
380x203-1463386501-bez-nazvu.png
levybanner.pngAlgaTech.jpg
logoM1.jpg
holubi

detail_cannacura.png 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                              

Nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Celkem s DPH:
0,00 Kč
Krmivo pro chov matek 100g

Krmivo pro chov matek 100g

kód zboží:AAP2
hmotnost:0,1 Kg
dodací doba:neznámá
záruční doba:24 měsíců

Cena s 15% DPH:
Cena € VAT:
290,00 Kč
11,36 €


vyprodáno

Popis zboží: Krmivo pro chov matek 100g

Včelstvu, ze kterého budeme odebírat vajíčka nebo plemenivo  pro chov matek, podáváme cukerný roztok s bílkovinou deset dní před odběrem chovného materiálu.  

Zajistíme tak kvalitnějšího krmení matky. Podobně deset dní před vložením tzv. série (matečníky s jednodenními larvami nebo vajíčky) do osiřelého včelstva a také po celou dobu krmení larev včelami před zavíčkováním podáváme cukerný roztok s bílkovinou ad libidum.

Krmivo zlepší tvorbu hltanových žláz u včel-krmiček, což povede k následnému kvalitnějšímu krmení larev a přenosu námi dodaných látek na zlepšení zdravotního stavu včel. Po tomto zakrmení lze také pozorovat v buňkách větší velikost stočených larev před konečným zavíčkováním.

POSTUP KRMENÍ:

První aplikace krmiva je do včelstva, ze kterého odebíráme plemenivo nebo vajíčka. Toto krmení by mělo být aplikováno minimálně 5 dní před odběrem jednodenních larviček nebo vajíček. Následně plemenivo vkládáme do včelstva dochovného, které je též minimálně 5 dní krmeno Apialgaproteinem v cukerném roztoku/ invertu o stejné koncentraci. Krmení zvýší vitalitu, imunitu a zdravotní stav novým matkám a jejím potomkům. Matky jsou tak krmeny velmi kvalitní mateří kašičkou, která obsahuje námi dodané potřebné výživové látky.


Dávkování Apialgaproteinu pro chov matek: 100g proteinu na 20kg cukerkného roztoku 3:2, nebo 100g proteinu na 20kg invertu o cukernatosti 72%. Pro snažší vmíchání Apialgaproteinu do krmiva vždy rozmíchejte Apialgaprotein do řidšího roztoku a až následně nalijte do hustého krmiva. Tzn. nejdříve Apialgaprotein rozpustíme v menším množství cukerném roztoku o koncentraci 1:1 nebo invertním cukru o nasycenosti 40% a poté vmícháme do hustého cukerného roztoku či invertu. Necháme 24 hodin odstát, znovu promícháme a aplikujeme včelám.

Krmivo je zbarvené přírodním barvivem, abychom vždy dokázali rozlišit glycidové a medné zásoby.

POZOR: Je nutné dodržet poměry v krmivu a postup při smíchání s cukerným roztokem. Nesmíchávat s jinými složkami, jinak krmivo ztrácí účinnost!

Krmiva 100g/1kgKrmiva 100g/1kg

Fotografie: Krmivo pro chov matek 100g

Krmiva 100g/1kgKrmiva 100g/1kg

Otázky a odpovědi: Krmivo pro chov matek 100g
QR kód

Proč nakupovat u nás?

  • Široká nabídka produktů pro včelaře a včelích produktů
  • U skladových položek rychlé vyřízení

Výsledky vyšetření a certifikáty

 

     Facebook youtube

webmaster CORA 2015 - 2021, www.cora.cz